فروشگاه تخصصی چاپ و تبلیغات
Avatar   خوش آمدید کاربرمهمان
ورود | ثبت نام
امروز : دوشنبه 19 آذر 1397
 
وب سایت تخصصی نیازمندی های صنعت چاپ و تبلیغات
گیفتو
آلتون پرتو
راه کارهایی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی

راه کارهایی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی

بازاریابی پیامکی بر اساس ارسال پیام های کوتاه روی گوشی های موبایل مشتریان است. باید بدانیم طبق پیش بینی ها تا سال 2020، 90 درصد مردم جهان گوشی ...


» 11 نکته طلایی برای ایمیل مارکتینگ موفق

» مدل‌ AIDAS در تبلیغات چیست؟

» جدید ترین و زیبا ترین فونت های فارسی

ساخت تیزر تبلیغاتی
مقالات تخصصی تبلیغات و چاپ
دنیای چاپ
نوین تاک
چاپ نقش الماس
  مقالات آموزشی
چینش خود به خود مولکولی
مسیر خرید مشتری چیست و چه اهمیتی دارد؟ - قسمت 1
مشخصه عمومی مرکب های چاپ فلکسو گرافی چیست
در طراحی وب سایت این کارها را نکنید
11 نکته طلایی برای ایمیل مارکتینگ موفق
در شرکت کارتن‌پک از صفر تا صد تولید را زیر یک سقف جمع کرده‌ایم
کداک به دنبال بسط مدیریت بسته بندی خود در آمریکا و کانادا
6 راه برای بهینه سازی پرداخت آنلاین در سایت
تصاویری از آگهی‌هایی عجیب از دنیای پس از مرگ!
ارور و دستور نگرفتن موتورهای دستگاه چاپ فلکس و بنر
پنتون رنگ سال 2013 را معرفی کرد
هنر مشبک چیست؟
چرا تبلیغات اینترنتی مهم است ؟
چاپ و انواع روش های چاپ
اجزاء نورسنج ها
چگونه فرهنگ سازمانی را در بازاریابی به کار گیریم؟
طرح فروش آب آشامیدنی بسته‌بندی یارانه‌ای
ممنوعیت استفاده مستقیم از کاغذهای بازیافتی برای بسته‌بندی موادغذایی
آرم چیست؟
تولید با حمایت عملی جان می‌گیرد؛ نه با شعار
تفاوت طراحی آنلاین و آفلاین چیست؟
کپی ترکس پرینتر UV انعطاف پذیر در سایز A2 خود را به بازار عرضه کرد
بسته بندی نانو ماندگاری زعفران را 3 برابر می کند
کدام یک از شبکه های اجتماعی برای بازاریابی مناسب‌ترند؟
بازاریابی رابطه مند، هنر کسب وکار امروز
لتر پرس چیست؟
مهم است که وب سایت شما دارای ترافیک باشد
انواع بسته بندی شیشه ای
مقالات پذیرفته شده در همایش پلیمرهای پیشرفته در صنعت بسته بندی
ماشین چاپ روتاری وب (رول)
 صفحه نخست / موفقیت جدید ایران روتاتیو در بازار بسته بندی ورود به بازار بسته بندی های آبزیان و میگو با راهکارهای هایدلبرگ 
موفقیت جدید ایران روتاتیو در بازار بسته بندی ورود به بازار بسته بندی های آبزیان و میگو با راهکارهای هایدلبرگ

موفقیت جدید ایران روتاتیو در بازار بسته بندی ورود به بازار بسته بندی های آبزیان و میگو با راهکارهای هایدلبرگکانون توجه کمپانی هایدلبرگ بر ارائه راهکارهای مناسب، جامع و کامل در زمینه تولید جعبه های تاشو متمرکـز شده است، به گونه ای که تمامی مشتریان هایدلبرگ به راحتی بتوانند کلیه نیازهای خود را در زمینه تجهیزات و ماشین آلات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ و نیز کلیه مواد مصرفی و خدمات مشاوره ای لازم از طریق یک منبع و آن هم هایدلبرگ تامین نمایند. شرکت ایران روتاتیو نماینده انحصاری کمپانی هایدلبرگ نیز با اتکا به توانمندیهای کامل کمپانی هایدلبرگ و همچنین خدمات مشــاوره ای خود موفق به پیاده سازی پروژه های منحصر بفردی شده کــه در ذیل به نمونه ی بــارز از آن اشــاره می نماییم.

شرکت چـــاپ و بسته بندی نوین چاپ آریانــا، شرکتی کاملاً خصوصی بوده که با هدف پوشش و پاسخگویی به نیــــاز بسته بندی های صادراتی در خصوی فرآورده های آبزی بویژه بسته بندی های میگو اقدام به سرمایه گذاری نمود. با توجه به خلاء و فضای کاری پر پتانسیل در زمینه چــاپ و بسته بندی صادراتی، به ویژه بسته بندی فرآورده های دریایی و آبزی و حجم وسیع این گونه سفارشات به خارج از کشور، قطعاً انگیزه ی سرمایه گذاران برای جذب سفارشات در این زمینه بسیار زیاد می باشد. این هدف تنها در صورتی تحقق می یابد که در کنار سازماندهی درست و برنامه ریزی دقیق تولید، از امکانات و ماشین آلات یکپارچه، تخصصی و حرفه ای نیز برخوردار بوده تا پاسخگویی به نیازهای این بازار محقق گردد.

  بدین ترتیب، شرکت نوین چاپ آریانا پس از تحقیق و مطالعات فراوان و همچنین اخذ مشاوره های تخصصی از مشاوران فروش شرکت ایران روتاتیو و همچنین صاحب نظران این صنعت جهت بهترین و مطمئن ترین روش سرمایه گذاری، اقدام به خرید امکانـات به روز و پیشرفته هایدلبرگ نمود. ماشین آلات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری این مجموعه به صورت کاملاً یکپارچه پیش بینی شده و کلیه خطوط تولید از پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ و شبکه سازی خطوط تولید را در بر می گیرد. شایان ذکر است که کمپانی هایدلبرگ تنها ارایه کننده راهکارهای جامع چاپ و بسته بندی در جهان می باشد که قادر به تامین تمامی نیازهای مشتریان خود باشد.

 توجه به این نکته بسیار حیاتی است که تنها تهیه ماشین آلات و فضای کار پاسخگوی تولید محصول چاپی صادراتی نبوده و در کنار سازمان مشتری، توانمندی نمایندگی کمپانی هایدلبرگ در ایران برای پشتیبانی از سرمایه گذاری مشتریان و ایجاد فضایی امن و مطمئن برای دستیابی به ماشین آلات در شرایط سخت سیاسی و اقتصادی جایگاه ویژه ای دارد. متاسفانه گروهی از مشتریان پر پتانسیل، با عدم توجه به این موضوع دچار خسارت های هنگفتی شده اند.

 در این خصوص شرکت ایران روتاتیو به عنوان نمایندگی انحصاری کمپانی هایدلبرگ و بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی در زمینه چاپ بسته بندی های مقوایی و انعطاف پذیر، رسالت اولیه خود را مشاوره صحیح در زمینه نوع سرمایه گذاری و سپس امنیت بخشیدن به آن می داند. کما اینکه در مسیر سرمایه گذاری و تامین منابع مالی و همچنین انتقال و تحویل ماشین آلات پروژه نوین چاپ آریانا فراز و نشیب های فراوانی طی شد که شاید در مجال این مقاله نگنجد ولی ذکر یک نکته کافی است و آن اینکه شرکت ایران روتاتیو، مشتریان خود را به مانند شریک تجاری خود قلمداد نموده و با همکاری و مساعدت تنگاتنگ و پیش بینی و حمایت های مالی و بازرگانی، سرانجام نتیجه مطلوب به دست خواهد آمد. شرکت نوین چاپ آریانا نیز از این مورد مستثنی نبوده است.

در عین حال رکن دوم و حیاتی در سرمایه گذاری های صنعتی، امکان دریافت سرویس های مستمر و بهره وری از دانش فنی و تخصص شرکت های فروشنده تجهیزات می باشد. بخش سرویس و خدمات پس از فروش شرکت ایران روتاتیو با بهره گیری از نیروهای مجرب در کنار متخصصان کارآمد کمپانی هایدلبرگ مسئولیت نصب و راه اندازی و آموزش پروژه نوین چاپ آریانا را به عهده داشته و خوشبختانه نصب ماشین آلات این مجموعه در پاییز امســال (1392)  در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با موفقیت به انجام رسید و مجموعه وارد فاز تولید گردید. لازم به ذکر است که قریب به اتفاق ماشین آلات نصب شده در این مجموعه در نوع خود، اولین در ایران می باشند. دستگاه های نصب شده در این مرکز عبارتند از:

-اولین دستگاه پلیت ستر حرارتی چهار و نیم ورقی هایدلبرگ مدلSuprasetter 106  مجهز به پروسسور آنلاین و با قابلیت شبکه سازی پیش از چاپ به ماشین چاپ

ویژگی بارز پلیت ستر حرارتی سوپراستر، تولید پلیت هایی است که بسیار متناسب برای مقاصد چاپ بسته بندی های پرتیراژ بوده و همچنین تطابق کامل با چاپ یووی دارد. دقت بالای نقاط چاپی با بهره گیری از سیستم ترام گذاری هایبرید هایدلبرگ و همچنین امکان لی آت جعبه های گسترده بر روی ورق چاپی و در نهایت ارسال اطلاعات کامل کارهای چاپی توسط واسط دیجیتال پیش از چاپ به چاپ، شرایط لازم به منظور شروعی با کیفیت استاندارد را مهیا می سازد.

 

  -اولین ماشین دو منظوره چاپ افست چهار و نیم ورقی پنج رنگ  با واحد ورنی زنی هایدلبرگ مدل

 Speedmaster CD102-5+LX (Mixed Operation)

این ماشین چند منظوره قابلیت پاسخگویی به گستره وسیعی از نیازهای چاپ بسته بندی در سایز 70x100 سانتیمتر و به ضخامت تا یک میلیمتر را دارا می باشد. آرایش ویژه سیلندرهای انتقال این سری از ماشین های هایدلبرگ با قطر سه برابر، آن را به ماشینی بی نظیر برای انتقال راحت مقوای سنگین تبدیل نموده است. قابلیت کار با مرکب های معمول افست و کــاربرد طیف وسیعی از ورنی های پایه آب و سیستم­های تکمیلی خشک کن های مادون قرمز و هوای گرم به منظور چاپ گستره وسیعی از جعبه های مقوایی به کار رفته در صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی از یک سو، و قابلیت کار با مرکب های یووی و انواع ورنی های یووی و سیستم های خشک کن یووی و هوای سرد به منظور چاپ سطوح غیر جذبی و مصنوعی مانند سطوح متالایز و ورق هایPE از دیگر سو، این ماشین را به ابزاری همه فن حریف تبدیل کرده است.

-اولیــن ماشین دایکــات چهار و نیم ورقی هایدلبــرگ مدلVarimatrix 105CS با قابلیت خط و تیغ زنــی و پوشال گیری

یک دستگاه دایکات مناسب و اقتصادی در زمینه چاپ بسته بندی که حداکثر کارایی و عملکرد را با حداقل زمان مورد نیاز برای آماده ســــازی ماشین تلفیق نموده­است.

-اولیــن دستگاه جعبه چسبــان هایدلبرگ مدلEasy Gluer100  با قابلیت تا و چسب زنی ویژه جعبه هایPE بسته­بندی محصولات آبزی

 این ماشین بطور خاص و با سرعتی معادل 300 متر در دقیقه برای تولید بالغ بر 40000 جعبه مقوایی در ساعت ساخته شده است تا قادر به پاسخگویی حجم وسیع نیازهای این مجموعه در حوزه بسته بندی های مواد غذایی و میگو باشد. در عین حال ویژگی چسب زنی این ماشین امکان تولید جعبه های انجماد پذیر آبزیان را برای نگهداری در دمای منفی 45 درجه سانتیگراد که از جمله ویژگی های الزامی این نوع بسته بندی است مهیا می سازد. ضمن آنکه طیف وسیع تولید جعبه های لب چسب، لاک باتِم، چهار و شش گوش و دیگر جعبه های خاص، را ماشینی اقتصادی و کاملاً توجیه پذیر معرفی می نماید

 

 

-  دستگاه برش تمام اتوماتیک پلارPolar 115

ماشین برشPolar 115 به خاطر کارآیی بالا و دقت بسیار خوب، اپراتوری آسان و دسترسی راحت به لوازم یدکی توجه همه جانبه چاپکاران را به خود جلب نموده است. ماشین نصب شده در مجموعه نوین چاپ آریانــا مجهز به سیستم­های جانبی بوده و قابلیت انتقال سریع و آسان ورق های ضخیم و حجم سنگین تولید را دارا می باشد.

 -اولین دستگاه ماشین پنجره زنWinpack

نهایت ثبات و استحکام در عملکرد این ماشین مجموعه نوین چاپ آریانا را قادر خواهد ساخت که با توجه به انواع قابلیت های خاص دستگاه و نیازهای مورد نظر حداکثر سرعت را در تولیدات خود داشته باشند.

 مشاوره تخصصی شرکت ایران روتاتیو با شرکت نوین چاپ آریانا و راهکارهای معرفی شده به این مجموعه که منجر به انتخاب صحیح ماشین آلات کمپانی هـایدلبرگ و بهره مندی از امکانات حرفــه ای این مــاشین آلات جهت بسته بندی های مــواد غذایی، به خصوص میگو و محصولات آبزیان گردید این امکان را بوجود آورده تا علاوه بر همکاری با شرکت های داخلی از جمله گروه صنعتی مبارک، شرکت آفرید، شرکت لازک و غیره نیز با کشورهای عربستان و قطر که جزء تولید کنندگان هستند، جهت چــاپ و تولید بسته بندی هــایشان همکاری داشته باشند. در حــال حاضر بسیاری از مشتریان که تا قبـل از این جعبه های ویژه بسته بندی میگو را از کشورهای خارجــی تهیه و وارد می کردند، با توجه به امکانات حرفه ای این مجموعه به شرکت نوین چاپ آریانا مراجعه می نمایند.

 باید به این مهم اشاره داشت با تاسیس چنین مجموعه حرفه ای و پوشیده شده از امکانات به روز کمپانی هایدلبرگ، ایجاد بستر مناسب برای ورود به بازارهای منطقه فراهم گردیده و علاوه بر صادرات محصولات چاپی مقدار ارز و منابع مالی کمتری نیز از کشور ایران خارج خواهد شد.

تاریخ درج خبر:26 اسفند 92

 

منبع خبر:مجله چاپ و نشربازدیدها : 2190نظرات کاربران

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است


ارسال نظر در مورد این مطلب:

نام شما : *
آدرس ایمیل : *
شماره تماس :
متن نظر : *
تشخیص امنیتی :
 


شبرنگ شب نما
اپسون

دنیای چاپ بنر
طراحی وب سایت : دیاسافت
قدرت گرفته از DiasoftCMS 3.1 2015